Senas -> Naujas

Tuesday, December 14, 2010
Sekmadienį apsilankėm Aleksoto turgėj. Labai mėgstu ten nuvažiuoti, bet ne kiekvieną sekmadienį išsiverčiu iš lovos. Šį kartą buvo labai geras turgus, nors trumpas ir labai šaltas. Su mama nužiūrėjom labai didelę ir gražią duoninę, į kuria tilpo visi mano žaislai. Mama svajoja rasti dar vieną panašią, ir šį kartą tikrai panaudoti ją duonai :) Bet panašiuose turguose retai galima rasti du tokius pačius daiktus... 
Dar anksčiau rastas nuostabus metalinis kažkoks daiktas su daug skylučių :) Spėju skirtas būti žvakide, bet man gražus ir be paskirties. Kol kas. 
Užtikom prekeivius (anksčiau nematytus) su nesuskaičiuojamom dėžem senų indų. Ten pasirausus radau labai gražius spalvoto stiklo butelius. 10lt už keturis!!! Ten pat paėmiau ir du stilinius indus, skirtingų dydžių. Į didesnę sumečiau ant stalo vis nerandančias vietos smulkmenas, o kita gavo dirbti darbą - deginti žvakę :)
Mėgstamiausia sendaikčių turgaus dalis - kai randu, ką nors labai gero ir labai pigaus. Jaučiuosi, kaip laimėjusi loterijoj :) 
O senus pieštukus, buvusius už 2 kapeikas, šiandien įteikė mama. Pieštukai, ir kitokios rašymo priemonės - mano silpnybė.

The Veils - vienas mėgstamiausių netyčinių atradimų. Jų Vicious Traditions buvo panaudota filme Mr. Brooks. Nuo to laiko negaliu atsiklausyt. Pasisekė paklausyti juos gyvai. Fantastika!

1 comment:

  1. Puikiai pažįstamas jausmas:)Žavūs radiniai.

    ReplyDelete