• about me
 • menu
 • categories
 • Full time namisėda
  Tiek daug laiko praleidžiu namuose, kad paskui baisu kur nors išeiti. Vasara būdavo tiek daug laiko praleidžiu ką nors veikdama, kad paskui neįmanoma namie sėdėt. Tranzicija įvyksta maždaug su laikrodžio pasukimu pirmyn arba atgal. Rudens gale užmiegu meškos lepeškos miegu. O tiksliau rutina, kuri susideda iš 6% mokslų, 14% valgymo ir arbatų virimo, 50% sėdėjimo internete, 10% papuošalų žaidimų, 20% vakaro serialų online. Kaip matyti, žmogiškam bendravimui ar knygų skaitymui, ar pasivaikščiojimui miestu - vietos nelieka. Vakar į svečius atėjo Viktorija, tai pusvalandį negalėjau užsičiaupt - kiek visko tyliai prisikaupę pas mane laukė žodžio laisvės. Variau, kaip koks radijas!!! Daug. Greitai. Ir garsiai. Užsikimšdama sausainiais :) Man patinka, kai pas mane ateina svečių. Tada man niekur nereikia kišt nosies. Kepsim sausainius, tik eikit į svečius! :)  Tiek daug laiko praleidžiu namuose, kad paskui baisu kur nors išeiti. Vasara būdavo tiek daug laiko praleidžiu ką nors veikdama, kad paskui neįmanoma namie sėdėt. Tranzicija įvyksta maždaug su laikrodžio pasukimu pirmyn arba atgal. Rudens gale užmiegu meškos lepeškos miegu. O tiksliau rutina, kuri susideda iš 6% mokslų, 14% valgymo ir arbatų virimo, 50% sėdėjimo internete, 10% papuošalų žaidimų, 20% vakaro serialų online. Kaip matyti, žmogiškam bendravimui ar knygų skaitymui, ar pasivaikščiojimui miestu - vietos nelieka. Vakar į svečius atėjo Viktorija, tai pusvalandį negalėjau užsičiaupt - kiek visko tyliai prisikaupę pas mane laukė žodžio laisvės. Variau, kaip koks radijas!!! Daug. Greitai. Ir garsiai. Užsikimšdama sausainiais :) Man patinka, kai pas mane ateina svečių. Tada man niekur nereikia kišt nosies. Kepsim sausainius, tik eikit į svečius! :)
  . Wednesday, December 08, 2010 .

  5 comments

  1. Taip šilta buvo šiandien gaut atviruką! Truputį tų tavo namų ir pas mane į svečius atkeliavo; )

   ReplyDelete
  2. O kaip fainai! :)) Pastas sparciai dirba. Galvojau gruodzio menesi bus sunku skubiai ka nors nusiusti pries sventes...

   ReplyDelete
  3. as niekaip nesulaukiu is prancuzijos siuntinio..ir ilgai..ir baisu, kad jau jis pradingo. o ten gerio man buta..
   ziu, kur tu radai ta auksine grandinele plona, kuria naudoji papuosalui graziajam savo su rutuliuku mazu..? man reiktu tokios..
   dailios vizitkes!!!

   ReplyDelete
  4. 14% valgymo ir arbatų virimo, 50% sėdėjimo internete, 10% papuošalų žaidimų, 20% vakaro serialų online

   ha, o as galvojau as vienintele taip nenormaliai savo gyvenima leidziu. tik as nesimokau ir nekuriu papuosalu - tai daugiau valgau ir internete tupiu :))) bet man salta dabar, lovoj smagiau :)
   beje, grazus papuosalai!

   ReplyDelete
  5. Jurga,
   Bazej grandineliu buna, kur daugiau! :)
   Del siuntiniu, tai pries kaledas BUTINA registruot. Truputy brangiau, bet jau geriau taip, negu is vis nieko negaut. Pernai mano 3 siuntiniai namo nenuejo!!!

   ReplyDelete