• about me
 • menu
 • categories
 • Labas eglute!  Atostogos. Jaučiuosi truputį sutrikus, nes dar nežinau, ką veikti su visu tuo laisvu laiku. Bet tai turėtų būti mažiausias rūpestis :) Pašte mačiau skelbimą, kad ieško paštininkės. Kažkodėl labai griežtai - moteriškos. Susigundžiau. Mano svajonė padirbėti pašte. Bet su paskaitom - nieko nebus.  Už lango - žiema. Pačiam tikriausiam savo pavidale. Mūsų laiptinė kvepia eglute, kuria šiandien parsinešėm. Kiekvienais metais griaužiuosi už tą eglutę, bet negaliu net pasiteisint. Todėl per tą trumpą eglutės buvimą mūsų kambary, stengiuosi kuo dažniau ir ilgiau sėdėti su įjungtom lemputėm šale ir žiūrėti fillmus, kasyti Binutį, kramtyti zefyrus... Va taip ir reikės panaudoti savo atostogas. 
  LABAI PATINKA ŽALIA EGLUTĖ. Kaip kvepia... Rytoj puošim.
  Šventės jau tuoj tuoj. 
  Nesušalkit!
  Negaliu atsiklausyt:  Atostogos. Jaučiuosi truputį sutrikus, nes dar nežinau, ką veikti su visu tuo laisvu laiku. Bet tai turėtų būti mažiausias rūpestis :) Pašte mačiau skelbimą, kad ieško paštininkės. Kažkodėl labai griežtai - moteriškos. Susigundžiau. Mano svajonė padirbėti pašte. Bet su paskaitom - nieko nebus.  Už lango - žiema. Pačiam tikriausiam savo pavidale. Mūsų laiptinė kvepia eglute, kuria šiandien parsinešėm. Kiekvienais metais griaužiuosi už tą eglutę, bet negaliu net pasiteisint. Todėl per tą trumpą eglutės buvimą mūsų kambary, stengiuosi kuo dažniau ir ilgiau sėdėti su įjungtom lemputėm šale ir žiūrėti fillmus, kasyti Binutį, kramtyti zefyrus... Va taip ir reikės panaudoti savo atostogas. 
  LABAI PATINKA ŽALIA EGLUTĖ. Kaip kvepia... Rytoj puošim.
  Šventės jau tuoj tuoj. 
  Nesušalkit!
  Negaliu atsiklausyt:

  . Wednesday, December 22, 2010 .

  8 comments

  1. Jau gavau! Labai labai aciu :) Jau ir atvirute ir nuotraukos pritvirtintos prie saldytuvo.Aciu :)

   Ir labai grazus rastas ;)

   ReplyDelete
  2. Anonymous12/22/2010

   pamačius pirmą foto pagalvojau wow omg, o tada noriu jos ant desktopo, o tada užsidėjau ir pagalvojau, vagile tu, o tada pagalvojau kad kalėdos ir dovanoji man gražų desktopą?

   ReplyDelete
  3. Anonymous12/22/2010

   dbr galvoju kodėl man gražu svetimi kiemai, bet o gal kad kalėdos visada svetimam kieme atrodo

   ReplyDelete
  4. Oi, tik i sveikata!
   Tas musu kiemas retai buna toks grazus. Kazkokioj U2 dainoj girdejau graziai apie spalvas: pink kind of white :)

   ReplyDelete
  5. GinCherry - smagu. Kaip tik pries sventes pataike. Retai pastas buna toks punktualus :)

   ReplyDelete
  6. aha, ypac britu pashtas, kai dabar pasnigo :)

   Jau susekiau pagaliau kur tu gyveni :D Daugmaz :D

   ReplyDelete
  7. :))) O as kazkada vasara su drauge matem tave megos rimi, berods su mama. Sekam tavo bloga, tai lengva buvo atpazint. Sakem "ziek ziek, GinCherry!!!" :))) Kaip koki selebriti pamate!! :)

   ReplyDelete