LIVE from Vilnius

Thursday, January 06, 2011


 
Kelias Kaunas - Vilnius labai gražus, snieguotas ir nesudrumstas. Visą kelią atrėmusi galvą į langą žavėjausi. Ir neužmigau. Kas man labai nebūdinga :)


Šiandien sukau ratus Vilniuje, labai sušalau, paskui sėdėjau kepykloj ir bloginau, klausiau labai įdomius šale sėdinčių paauglių pokalbius, svečiuose beveik paragavau tinginio, ir visai neparagavau taip laukto vyno, ėjau į kiną, kuris smarkiai nusodino mane ant žemės, tada padariau blogą darbą, o dabar einu liūliaus, nes ryt vėl iš naujo... :) Ekspromtinis sumanymas pakeisti aplinką - maloni vidurio savaitės prabanga mano metuose :)
Gero visiems savaitgalio. Nesušalkite! :)

P.s. Nu gal dar vieną Mad Men seriją...

7 comments:

 1. mmm. jau seniai tokio gražaus Vilniaus nemačiau. spalvos paperka.
  p.s. kokį filmą žiūrėjai? :)

  ReplyDelete
 2. Ooo, antra foto - mano išsipildžiusi svajonė! Sausio pirmos popietę čiukšėjau namo per pūgą ir grožėjausi tais pačiais vaizdais. O ta praraja, ar kaip ją pavadinti mane išvis pakerėjo - kaip olandų paveiksluose. Labai gailėjausi neįamžinus. Ir štai - nuotrauka! :))

  ReplyDelete
 3. Nuotraukos LABAI perteikia visą Vilniaus atmosferą šiuo metu, labai žiemiška, labai gražu, labai ramu (jeigu nesiklausyti automobilių sukeliamo triukšmo). Gero savaitgalio ir tau!

  ReplyDelete
 4. Žiūrėjom SEBBE: http://www.youtube.com/watch?v=60Hu60yx2Dc
  Patiko, nors labai liūdnas. Man tokių filmų reikia bent kartą į mėnesį, kad susitvarkytų galva :)
  O Vilnius čia atrodo labai tuščias, nors iš tikrųjų miestas pilnas žmonių. Labai daug gražiai atrodančių merginų (vaikinų ne tiek daug gražiai atrodančių :)) Ir eidama vis galvoju sau: O šita tikrai rašo kokį nors fainą blogą. Ir šita, ir šita.. :))) Man dabar atrodo, kad visos rašo blogus :))

  ReplyDelete
 5. na taip, iš trailerio filmas tikrai atrodo liūdnokas. o dėl blog'inimo manijos - aš vis laukiu, kad šis virusas kuo plačiau plistų, nes užsieniečių blog'erių mano lankomų sąraše gerokai daugiau :)

  ReplyDelete
 6. wow!!! great blog!!!love your style!!!
  xx
  happy new year

  http://1sillaparamibolso.blogspot.com/

  ReplyDelete
 7. Anonymous1/08/2011

  visai nieko, bet biški efektų per daug.

  ReplyDelete