• about me
 • menu
 • categories
 • vidurio vasaros progesas


  Šią vasarą sode leidžiu daugiau laiko, negu pati prisižadėjau sezonui prasidėjus! Už tai - papildomi taškai! Ir leidžiu taip, kad geriau jau pirmadienį kelsiuos labai anksti, tik kad dar sekmadienį pabūti... Nepraleidau nei vieno žydėjimo, nei vieno derliaus, skyniau vyšnias kaip kokia pirmūnė, uogienių turėsim tiek, kad galėtume tiekti prekybos centrams ir svarbiausia - prie Bino nesikabina erkės! 
  Kiekvieną dieną dėkoju už galimybę mautis kaliošus ir eit nusiskint krapų mišrainei. Už kiekvieną progą pasiniurkyt su savo karalium ant gonkų, duot jam išlaižyt lėkštę, pabaidyt gandrus, kurie šiemet labai drąsiai tūpia tiesiai ant balkono! Ir už galimybę būti su tėvais, kurie visą šitą pasaulį tveria kiekvieną dieną su tiek meilės, kad irgi galėtume tiekti prekybos centrams! Didmena!  Šią vasarą sode leidžiu daugiau laiko, negu pati prisižadėjau sezonui prasidėjus! Už tai - papildomi taškai! Ir leidžiu taip, kad geriau jau pirmadienį kelsiuos labai anksti, tik kad dar sekmadienį pabūti... Nepraleidau nei vieno žydėjimo, nei vieno derliaus, skyniau vyšnias kaip kokia pirmūnė, uogienių turėsim tiek, kad galėtume tiekti prekybos centrams ir svarbiausia - prie Bino nesikabina erkės! 
  Kiekvieną dieną dėkoju už galimybę mautis kaliošus ir eit nusiskint krapų mišrainei. Už kiekvieną progą pasiniurkyt su savo karalium ant gonkų, duot jam išlaižyt lėkštę, pabaidyt gandrus, kurie šiemet labai drąsiai tūpia tiesiai ant balkono! Ir už galimybę būti su tėvais, kurie visą šitą pasaulį tveria kiekvieną dieną su tiek meilės, kad irgi galėtume tiekti prekybos centrams! Didmena!


  . Wednesday, July 29, 2015 .

  5 comments