Pašto projektas: pratęsimas

Thursday, November 04, 2010
IMG_4371
Vienas labai įkvepiantis blogas padėjo pagražinti sendaikčių turguje įsigytą paplyšusį pašto ženkliukų albumą. Kauno centriniam pašte už panašų būčiau mokėjusi nuo 40 iki 80 litų (priklausomai nuo kalibro). O albumo reikėjo labai, ir jau seniai. Esu tokia pigi ir ne pagal taisykles pašto ženkliukų rinkėja. Dažnai siuntinėju ir atgal gaunu laiškų ir atvirlaiškių. Todėl nepanaudotų pašto ženklų dėtį į albumą ir leisti jiems ten gyventi nepamačius pasaulio yra labai neekonomiška. Viską, ką buvau iki šiol pririnkus nuo savo korespondencijos, pagaliau radau progą sudėti į gražiai apvilktą albumą. Jį sukonstruot padėjo senas sijonas ir gincherry.
IMG_4302
IMG_43019
IMG_4303
IMG_4422
IMG_4421
IMG_4436
IMG_4433
IMG_4425
Jeigu kas turite senų pašto ženklų (nesvarbu kokių) ir negailą jų padovanoti, aš juos tikrai priimčiau :)

7 comments:

 1. Patinka projektas! O dar labiau patinka naujas tinklarascio dizainas!

  ReplyDelete
 2. Kaip gražiai patvarkei:)

  ReplyDelete
 3. Eiktusau. Kaip as norecau dali tos namines kolekcijos.Ojjj kaip man praverstu :D Savais laikais atidaviau visa kruva anksciau rinktu,nes maniau,kad niekad nebereikes...nu naivumas...

  ReplyDelete
 4. Mano šitie surinkti pašto ženklai jau yra panaudoti ir apštampuoti. Turiu labai daug vienodų. Mielai pasidalinčiau :))) Jei norėtum, atsiųsk savo adresą man į toxvisoks@gmail.com :)

  ReplyDelete
 5. Kaip smagu,kad mano blogas ikvepia tokiems graziems dalykams :)

  ReplyDelete
 6. Galim daryti sandėrį: aš turiu pašto ženklų, kuriuos mielai iškeisščiau į monetas. ;)

  ReplyDelete
 7. Tai, kad as monetu netriu :(

  ReplyDelete