Give me my summer back!

Tuesday, January 18, 2011
Glukas, Varena
Glukas, Varena
Karvytis
Glukas, Varena
Scan10170
Scan10169
Scan10166
Scan10113
Glukas, Varena
Dabar, kai jau visos šventės išgaravo iš kalendoriaus ir juo labiau mano galvos, daugiau apie nieką negaliu galvoti, kaip tik apie pavasarį ir juo labiau vasarą...
Kai prasidės lietūs ir nupraus visą žiemos brudą, kai išdžius miestas ir pumpuosiu dviračio padangas ilgoms plento kelionėms, kai nesutems iki 10val. vakaro, kai atšils žemė ir bus galima vartytis ant žolės, kai prispirs nešioti nuo saulės akinius, kai kavinės apsistatys terasom ir lauko staliukais... labai daug geru dalykų atsitinka pavasarį. (išskyrus vieną - mano gimcė).

5 comments:

 1. Kokioje vietoje darytos nuotraukos? Nesuprantu ar ta vieta man tokia matyta ar tiesiog jos visos vienodos :))

  ReplyDelete
 2. Aha, man irgi taip buna!! :))
  Cia Varenoj, prie Gluko ezero :)

  ReplyDelete
 3. atkomentuoju tavo komentara mano bloge tau cia - gal kvaila, bet tiesiog norejau kad tu ji pamatytu, po nemanaiu, kad skaitysi mano bloge ar atkomentavau ar ne. :)
  zodziu, po to kai parasei kad sleeping beauty matei 47 kartus, as iskart atsisiunciau ir einu dabar ziuret.
  man zmones sako, kad as i liv tyler panasi, mano nuomone nepanasi ne is nieko nei per kai, bet vistiek ji grazi :)
  as 47 kartus maciau les chansons d'amour (love songs) - jei nematei, paziurek kupo hreiciau. nors turbut matei. man gal mylimiausias filmas. ir mano parisian dream jame :)

  ReplyDelete
 4. nieko nereikia tau grazinti..bus vasara kita dar idomesne ir smagesne...bus nauju geru fotkiu! nelipk i ta pacia bala kelis kartus...:) nors balu buna tokiu geru kartais...oi

  ReplyDelete