Kuo tolyn tuo labiau vasara

Monday, May 30, 2011
IMG_2056

Vieną dieną sėdau ir numyniau apie penkioliką km į sodą. Pedalų krikštas 2011.

IMG_2131

Lėkiau Neries krantine iki pat Lapių.

IMG_2282
IMG_2283

O ten... vaivorykštės margumo sklypas, kur man atsitinka daug laimės. Ypač vasarą.

IMG_2140
IMG_2065
IMG_2076
IMG_2093
IMG_2087
IMG_2084
IMG_2082

Jau esu kažkada minėjusi mūsų kaimynę Viltę, kuri atvažiuoja nei daug nei mažai, porą kartų į metus. Tai va, šita pasiutus pieva - jos nuosavybė ir nepriežiūros rezultatas. Aš labai džiaugiuosi, kad Viltė tokia apsileidus/užsiėmus ir niekad nesirūpina savo sodu. Tuo tarpu, kai pas mus viskas pedantiškai nušienauta ir išravėta, pas ją visai nepedantiškai viskas išprotėję. Visada nueinu ten pasiskint gėlyčių ir mėtų, arba derlingos žemės kibirą pasikast. Manau Viltė nesupyktų... Buvo faini kaimynai. Kadaisiniais laikais jų sodas buvo pažanginis, award winning sklypas, su bičių aviliais, pirtele, jaukiu namuku... Ką laikas padaro tam, kas apleista, yra gan negailestinga...

IMG_2092
IMG_2105
IMG_2103
IMG_2074

Enyvaijz... Prieš savaitę azalija atrodė taip ⬆, o dabar atrodo taip ⬇

IMG_2485

Toks vaizdas - atsikasi ir ištrykš greifruktų sultys... :)

IMG_2484
IMG_2487
IMG_2486

Jų žydėjimas man antgamtiškai gražus...

IMG_2481
IMG_2480
IMG_2137
IMG_2143
IMG_2278

Nuo kito kaimyno, gurmano Tomo, išgelbėjau vėžį.

IMG_2477
IMG_2475

O kaip vadinasi šitie skambaliukai? Gal Skambaliukai?

IMG_2494
IMG_2500

Va toks progresas. Ir čia dar ne visi triukai. Tuoj bus Bijūnas ir visokių kitokių gėlyčių, man nežinomais pavadinimais...
Labai laukiu savaitgalio. Jis jau visai čia pat!P.S. KAS TURITE ŠITĄ FILMĄ? Ar žinot kur gaut?

9 comments:

 1. Mano žiniomis, gėlės "skambaliukai" vadinami sinavadais. ;) Na, bent jau suvalkiečiai taip juos vadina. :D

  ReplyDelete
 2. Ale ka gražu ka gražu! Aš tai neturiu sodo :-(

  ReplyDelete
 3. Per mažai matyt gilinausi į gėles, o gal tiesiog jos man nekėlė tokio susidomėjimo, tai tik dabar sužinojau kaip tos azalijos atrodo. Vaizdas pasakiškas. Tikrai norėtųs atsikąsti kaip greifrukto.

  O filmų galima pabandyti paieškoti ir čia http://www2.zmovie.tv/

  Aš kadangi neturiu galimybės parsisiuntus žiūrėti ir turiu spartų internetą, tai filmus karts nuo karto pasižiūriu šioje svetainėje.

  ReplyDelete
 4. superku bazilikus.

  :}

  ReplyDelete
 5. treshnee: as irgi kartais taip paziuriu, bet va sito nei vienam tokiam puslapy nerasta... Oi oi... Idomi situacija. Siais laikais... :)) Kaip taip gali but :))

  godaggg: o kokios supirkimo kainos? :)

  ReplyDelete
 6. Nu negaliu. Tavo blog'as tai mane taip dziugina ir taip liudina... dziugina, nes visada su didele laime skaitau viska, tiesiog ryju akimis vaizdus ir zodzius. O liudina, nes negaliu viso to grozio pasiekt. Nors Oslas irgi pilnas grozybiu ir visko, ir turbut tiek daug alyvu taip graziai zydiniu ne vienam mieste nemaciau, bet va kad kas i soda toki prazydusi pakviestu...

  ReplyDelete
 7. Mildaaaa, greičiau pirk bilietą Lietuvon, eisim į festivalį :>

  ReplyDelete
 8. Milda: labai suprantu tave. Pati ilgai gyvenau uzsieny, ir amzinai verkdavau, kaip noriu namo... Ir va, butent del sodu, del lietuviskos vasaros, ir apskritai lietuvos... Tas liudesys tik dar daugiau vertes prideda :)

  ReplyDelete
 9. Augustė6/01/2011

  Nuotraukos - kaip visada - fantastiškos :) Pati pas tėvus sode apsilankau gal 2 kartus per metus - nesijaučiu aš ten labai gerai, man trūksta civilizacijos :)))

  Labai atsiprašau, bet visuomet stebiuosi: kaip dar originaliau žmonės sugalvos rašyti "greipfrutas"? :D Čia toks pastebėjimas :)))

  ReplyDelete