Junk post

Tuesday, April 19, 2011
Lauktuves4

Po profesoriaus paskaitų apie ideologijų kratymąsi tarp šiuolaikinio jaunimo, ir formaliai intelektualių sandraugų stygių šiandienos visuomenėje, parėjusi namo aš stačia galva neriu į blogus, žurnalus, naujausias savo serialų serijas ir visokį kitokį internautinį šiukšlyną... (citata)


Lauktuves
Lauktuves1

Mano brolis turi patį šustriausią darbą pagal visus mano šustrumo standartus. Tokį darbą, kuris nuskraidina į Ameriką!!! O ten prikrauna pilnus krepšius dovanų... O kai jau esi Amerikoj, tai ir visas kitas džiaugsmas įeina į džiaugsmo paketą.
Vakar sulaksčiau į Vilnių pasilabint ir lauktuvių parsivežt. Jo kambarys net kvepia Amerika :) Nebandysiu net paaiškinti, koks tai kvapas, bet Amerika turi savo aromatą. Mano nuostabai, visi mano pageidavimai buvo išpildyti. Buvo išpildyti net ir tokie pageidavimai, kuriu nebuvau susvajojus... Senkjū!

Lauktuves2

Dar pastebėjimas. Kai šeimos narys arba draugai dirba kokioj nors brand'inėj institucijoj, aplinkiniai kažkaip savanoriškai pradeda prisidėti prie lojalumo tam pačiam prekiniam ženklui. Bent jau taip atsitinka mano šeimoj... Taip ir dabar NIKE ir visi Džordaniniai jos atsišakojimai pradeda pildyti spintą. Senkjū!

IMG_1256

Dabar toks jausmas, kad turėtų tuoj būti savaitgalis. Susibalamutinau...

5 comments:

 1. oj kokios gerybes puikios :) ir jau tuoj ir bus savaitgalis. Ir aš jau nusirovus stogą. Noriu šūstro darbo, į Ameriką. Ir klevų sirupo. Ir blynų.

  ReplyDelete
 2. O kokius serialus ziuri ? :) As jau pritrukau ...

  ReplyDelete
 3. http://www.youtube.com/watch?v=Yn6v7PafR6g Sitas ziauriai geras!

  ir dar sita labai megstu :)
  http://www.youtube.com/watch?v=ZL0NXZUfqKk

  ReplyDelete
 4. Anonymous5/01/2011

  NASA marškinėliai atrodo lb faini, o Vogue yra gėėėris :) norėjau paklaust, kokius dar skaitai užsienietiškus arba lietuviškus žurnalus (nebūtinai mados) ? Smiltė

  ReplyDelete
 5. Dabar skaitau tai, kas i rankas papuola. Kai turejau galimybe nusipirkti skaiciau Interview, V, SPIN, Vanity Fair, Elle, City, ZINK, anksciau prenumeruodavau NYLON, xlr8r, dabar BlackBook :)

  ReplyDelete