Visko po šiek tiek

Wednesday, April 27, 2011
IMG_1607

Pas mus namuose užaugo moliūgas. Jam už tai medalis: aplenkė ir ridikus ir salotas ir svogūnus... Net vyšnių žydėjimą aplenkė. Olimpietis.

IMG_1658

Gavau naują magnetuką į savo kolekciją ir tik užklijavus jį ant šaldytuvo supratau, kad kolekcionuoju magnetus. Netyčia.

IMG_1601

Binutis važiuoja į sodą. Ten lanko visus kaimynus, bet kaimynams neleidžia lankytis pas mus. Net paukšletiui nutūpti ant šiltnamio kampo neleidžia. Labai didelis šeimininkas.

IMG_1659

Jau mėnesį laiko Ignas man kartoja klausimą: ar jau galima su Toms'ais vaikščioti? Klausimas jau nusibodo, bet kaip tik dabar - taip! Jau tikrai galima!

IMG_1620

Savaitgalį vis dėl to išlindom į miestą. Kai ištroškom ir išalkom jau nebebuvo kur užpakaliaus padėt. Lauko terasų sezonas prasidėjo. Visas senamiestis už_book_intas, tiek viduj, tiek lauke. Nujaučiu, kad dabar taip visą vasarą...

IMG_1649

Oro balionai irgi išskrido padėties patikrinti...

5 comments:

 1. Koks šūūstras magnetukas :D
  O kur tuos Tom'sus gaut? labai jau nuostabūs..
  tuoj visi po gamtas išsivažinės ir barai bus tušti, kaip pernai Vilniuj. Ir mes išsivažinėsim po Bliuzo-Roko naktis :D

  ReplyDelete
 2. Dar turiu viena magneta is tos pacios serijo ir jis sako "always make new mistakes." :)
  O tomstai tai tikrai nerealus! visos vasaros batas. Ir prie sukneles ir prie treningu... as sau ir visiem uzpirkau kai buvau cikagoj. O siaip ju galima ebay, ar kituose internetinese parduotuvese nusipirkt. Tiesa, ebay, reikia atsargia. Jie turi kainuot nuo 48 iki 76$ Jei pigesni, bus neoriginalus. Ir is Kinijos sell'eriu irgi nepirk :)
  Bale, siemet teks praleisti Tamsta muzika. Visiskai per plauka... Reikes kitu vestivaliu susizvejot... Negaliu sulaukt!

  ReplyDelete
 3. Tamsta muzika gerai...tuo metu gal i Amerika isvarai ? bet ei, Važiuok į bliuzus, nepasigailėsi :) Dėkui už patarimą, reiks pasieskot, o dydziai atitinka pavertus i amerikinius? ta prasme nepamazinti/nepadidinti? As kai Ugg'sus siunciaus, pamenu bijojau apsisaut su padielkem :)

  ReplyDelete
 4. Ne, tuo metu vaziuosiu i intensyvu kursa, kaip vasaros mokykla... Pernai labai tamstoj super laika praleidom. Gaila siemet nesigaus. Reikes pasidomet ir bliuzais ir rokais... :)
  Del ismieru, tai net nezinau. Siaip as nesioju 39,5-40 europietiskas, tai tomsus perku 9 amerikietiska ismiera. Jie, kiek zinau, nesismulkina su 0,5, tai viskas eina apvalintais dydziais. 8 jau man per mazi...

  ReplyDelete
 5. ačiū, lįsiu ieškot :)

  ReplyDelete