• about me
 • menu
 • categories
 • Žiema rulonėly
  Kai aš buvau išvažiavus, Ignas man siųsdavo savo išfotografuotas juosteles, kad padaryčiau nuotraukas. Jo santykiai su fotografavimu maždaug panašaus neišprusimo lygio kaip ir mano. Bet įdomiausia man, kad jo juostelėse gali būti įvykiai nuo pernai ar užpernai metų. Ir va gaunasi toks kokteilis visai tarpusavy nesusijusių dalykų. Būnant toli nuo namų man tai buvo patys gražiausi netyčiukai.  Kai aš buvau išvažiavus, Ignas man siųsdavo savo išfotografuotas juosteles, kad padaryčiau nuotraukas. Jo santykiai su fotografavimu maždaug panašaus neišprusimo lygio kaip ir mano. Bet įdomiausia man, kad jo juostelėse gali būti įvykiai nuo pernai ar užpernai metų. Ir va gaunasi toks kokteilis visai tarpusavy nesusijusių dalykų. Būnant toli nuo namų man tai buvo patys gražiausi netyčiukai.
  . Thursday, April 28, 2011 .

  9 comments

  1. Taip dar net įdomiau :) Pati turiu neišryškintą juostą nuo sausio mėn. Net nepamenu, kas ten fotografuota buvo :)

   ReplyDelete
  2. ooo, matyti, kad kažkas Kurto Vonneguto mylėtojas!!

   p.s. ši žiemos istorija tavo ar brolio? :) eh... kaip aš vis tik myliu juostą.

   ReplyDelete
  3. patys geriausi tokie :) patinka patinka :)

   ReplyDelete
  4. Čia šita žiemos kolekcija brolio :) Ne dažnai jų būna, kai į mėnesį po vieną nuotrauką nufotografuoja... tai gal po poros metų bus nauja juostelė.. :)

   ReplyDelete
  5. su juosta gaunasi taip nostalgiškai ir šiltai, kad net gera prisimint :} mm

   ReplyDelete
  6. Anonymous4/28/2011

   Įdomu ir gražu :))), tik ta vieta kur ligoninėje kaip supratau, man sukėlė nekokius prisiminimus :\\

   ReplyDelete
  7. Anonymous4/29/2011

   Aš gal ne į temą parašysiu, bet kadangi pačios labai gražios nuotraukos, neabejoju, kad fotografuojate su rimtu fotoaparatu:) tačiau, aš norėjau patarimo dėl paprastos muilinės, skirtos paprastom kasdieninėm nuotraukom fotografuoti. Prisiskaičiau tiek komentarų, visi skirtingi, bet gal jūs galėtumėt pasiūlyti kokį, ar gal esat turėjusi ?Linkstu prie Canono, tai iš jų ir norėčiau. Žinau, kad fotoaprato, kainuojančio 300 lt, kokybei neislygint su jūsiškio, bet gal visgi..Ar man apsimoka investuot daugiau pinigų, ar ta nuotraukų kokybė bus lb panaši fotoapratų, kurių kainos skiriasi vienu šimtu litų..Ačiū už patarimą.ir dar kart atsiprašau, kad ne į temą parašiau.

   ReplyDelete
  8. Anonymous4/29/2011

   Ar geriau nusipirkti padeveta juostiny fotoaparata ir bandyt su juo fotografuot?:)

   ReplyDelete
  9. Mano fotoaparatai tikrai nera rimti. Su tokiais fotografuoja, kiek esu pastebejus, dauguma blogeriu. Maniskis yra canon rebel, bet jau senos laidos, tik kad naujas. Perkant panasu daikta, manau, pirmiausiai reikia susidelioti, kokiais tikslais jis perkamas, ka ruosiesi fotografuoti... veziojimasi po keliones ir pan... Mano patarimas butu investuoti i panasu skaitmenini fotoaparata, bet ieskoti jo internetinese parduotuvese ir siusti is amerikos ar kur kitur. Lietuvoj labai dideli antkainiai. Visis mano fotoaparatai yra pirkti ebay, ir labai dziaugiuosi, nes daug sutaupiau ir esu patenkinta kokybe. Juostini galima labai pigiai sendaikciu turgeliuose ar komisuose, ir pazaisti, bet jis tikrai neatstos patogumo ir praktiskumo, kuri gali gauti su skaitmeniniu fotoaparatu :)

   ReplyDelete