Common people

Sunday, June 19, 2011
Scan1222
Kombo rubai1
Kombo rubai5
Kombo rubai
Kombo rubai2
Kombo rubai6
Kombo rubai4

* Va kas atsitinka, kai vasarinis nuobodulys patenka į vandenstiekį. Gimsta visokios lengvo turinio idėjos ir nereikalingi užsiėmimai. Dienas leidžiu tiesiog nepriekaištingai patenkinamai. Penktadienio filosofinis seansas privertė padaryti kelias išvadas apie užsidarymą savo kambary ir apskritai pasaulyje, kur negresia jokie susivėlimai, susimovimai, gėda, nesėkmės ar skausmas. Todėl niekur nenoriu eiti, išskyrus pasiganyti gamtoje. Miestas nevilioja nei dieninis nei naktinis. Vos tik pagalvoju apie senamiestį arbą kitas Kauno vietas - pradeda vibruoti viduriai ir pulsuoja adrenalinas.
* Iš kitos pusės, adrenalinas pulsuoja ir dėl romantinių priežasčių, bet eilinį kartą turiu per daug išdidumo ir per mažai smarvės ko nors imtis.
* Savaitgalio epizodą praleidau Vilniuje. Galvojau ir žadėjau, kad bastysiuos per visą Tebunie Naktis, bet, matyt, metai nebe tie ir sveikata neištraukia tokio krūvio. Man geriau padėjus užpakalį kramtyti mexikietiškai ir bendrauti su saugumą garantuojančiais draugais.
*  Birželis kaip jau ir eina į pabaigą, o tai reiškia, kad nuo liepos pradedu intensyvų maratoną, kuris vienaip ar kitaip, privers mane išlįsti iš namų, nerti į miestus, žmones, keliones ir kitus nenuspėjamai baisius dalykus. Žinau, tai tik įpročio reikalas. Liepai pasibaigus greičiausiai sakysiu, kad namai tokie nuobodūs ir norisi nesustot judėjus.
* Sėdžiu sekmadienį ir dūsauju.
* Nelabai derinasi su mano dabartine nuotaika, bet ruošiuosi Open'eriui:

7 comments:

 1. Ko gi taip baisu tau tie dalyvavimai visur? kame cia viskas? aš namie nenusėdžiu net orui atvėsus..ir miestas vilioja belenkiek. namai pamirsti..ajj :)

  ReplyDelete
 2. O aš puikiai tave suprantu. Man tik į parkelį , į miškelį. Beprasmybė kažkokia kabakuose sėdėt. Tikrai kad su amžium tatai pradėjo reikštis :-)
  O kas ten per basutės!!!!??? Nerealaus grožio!

  ReplyDelete
 3. Anonymous6/20/2011

  Basutės TOBULOS :)

  ReplyDelete
 4. These brown leather sandals are stunning.

  ReplyDelete
 5. Nerealūs sandalai

  ***
  http://fashionknight.com/

  ReplyDelete
 6. kaip pakvipo vasara. nostalgija... ech :D

  ReplyDelete