Mobilus

Monday, June 20, 2011
Mobile8
Mobile14
Mobile13
Mobile1
Mobile15
Mobile23
Mobile7
Mobile5
Mobile22
Mobile24
Mobile19
Mobile18
Mobile21
Mobile12
Mobile6

Šios vasaros mobilieji ir minipixeliniai momentai. Kartais mosikuotis dideliais EOS'ais būna ne taip smagu, kaip išsitraukti iš kišenės iFoto ir pyškinti viską tiesiai į FB.
Kažkur esu girdėjusi nusistebėjimą, kad kai žmonės įsivaizdavo XXI amžių, jie galvojo, kad automobiliai skraidys oro eismu, vaikai gims mėginėliuose, žmones teleportuosis, ar dar kokį velnią, bet niekas nenuspėjo, kad bus toks dalykas kaip apple su visais savo protu nesuvokiamais išradimais. Kartais pasvajoju apie laikus, kai niekas neturėjo mobilių telefonų, ir vienintelis būdas sugaudyti žmones buvo paskambint į telekomo aparatą. Jokiu SMS, jokiu "kažin gavo mano žinute, ar ne", jokiu apsimestiniu ragelio nekėlimų, caller ID ir panašiai.
OT! Penkias dienas laukiu sms ir nieko. Nuo rytojaus nebelauksiu. I blew it!

7 comments:

 1. Patiko video. O nuotraukos kaip visada nuostabios.

  ReplyDelete
 2. "piktas dėdė su lazda" :DD

  ReplyDelete
 3. Labai patinka nuotrauka, kur sodo namelis, suo is nugaros. Kazkokios atograzos. Neitiketina, jog cia ne juostiniu fotkinta!

  ReplyDelete
 4. Rimantė6/21/2011

  Labai gražios fotkės. Reikės ir man kada ištraukt iš aifouno visa tai, ką fotografavau. Hmmm, niekada nemaniau, kad nuotraukos tokios gražios gali būt :) O aš tai visada tingiu savo Nikoną tampytis su savim, imu tik į keliones tolimesnes. tik va, dėl savo neatsargumo ir kvailos galvos net ir telefono su savimi dažnai nebeimu :)

  ReplyDelete
 5. kokios progresyvios bebūtų mūsų technologijos, vis viena didžiosios dalies Iphone nuotraukų koloritas imituoja "jaukesnius" laikus. o apie ateitį kuri reiškė beveik viską ir neišsipildė gražiai rašo toks retrofuturizmo blogas http://www.paleofuture.com/ :)

  ReplyDelete
 6. matau, kad retroalgia pamirso paminet, kad buvai visai visai salia musu namu ten ant Tauro kalno, ir kad butu kada visai smagu tiesiog susest ten netoliese kur, kai kita karta busi Vilniuje, ir siaip pasiplepet :}

  ReplyDelete