yzy

Monday, February 13, 2012
Yzy baras4Yzy baras11 Yzy baras7 Yzy baras6 Yzy baras Yzy baras3 Yzy baras1 Yzy baras8 Yzy baras12Padorūs žmonės sekmadieniais eina į mišias, o aš su Vilniaus kauniečiais į senamiestį.
Ar jau sakiau, kad visi mano draugai ir pažįstami (su dviem, trim išimtim) emigravo į Vilnių? Kai kas grįžta, aš pasidarau ta vietinė, kuri, atseit, žino kur galima nueit ir ką galima nuveikt... Dažniausiai renku patikrintus ir saugius variantus. Mėgstamiausias Kauno senamiesčio prieglobstis šią žiemą - Yzy baras. Kiek tik atmintis neapgauna, ten visada buvo labai brangi, bet šeimoj mėgstama džinsų parduotuvė. O dabar dar mėgstamesnis "jaukus bariukas" (net susijuokiau nuo šito :).
Kauniečiams tai nieko naujo, bet svečiams gal pravers :)

11 comments:

 1. Oba, o kur aš buvau šitiek laiko, kad nežinojau? ech, turbūt Vilniuj :D koks adresas ? :) jau kaip noriu, veskis ir mane - aš ir vilniauskaunietė :D

  ReplyDelete
 2. mano irgi mėgstamiausias baras! su draugėm juokaujam, kad netgi savo nuosavą barmeną ten turim.

  ReplyDelete
 3. Jis isikure ten kur replay parduotuve buvo? Ash tiesa sakant kai griztu i Kauna jau nebezinau kur eiti. Nors ir visokiausiu nauju baru atsidare, bet kai buvau paskutini karta [spalio men.] tai taip sau vietos ir neradau. Gal tiesiog per mazai ishbandziau :) O gal tiesiog jau esu islepinta pasirinkimo gausios cia...

  ReplyDelete
 4. Atrodo labai mielai. Reiks isbandyti :)

  ReplyDelete
 5. GinCherry: aha, vietoj Replay. As irgi dazniausiai nezinau kur eiti, todel einu visada ten pat :))

  ReplyDelete
 6. Siaip tai labai jaukiai atrodo. Smagu,kad Kaune vis daugiau atsiranda idomesniu vietu :) Reiks gal ir man grizus ishmeginti :) Nors teisybe pasakius mane nelabai zavi 'young european' stiliaus barai ash visada uz tradicinius anglisku pubus ir tokio tipo vieteliu vengiu ratais :)

  ReplyDelete
 7. aš visada būnu ta, kuri grįžus prašo draugų nusivest 'ten, kur jaunimas dabar renkasi'. nes tais laikais, kol dar gyvenau Kaune, topų topas buvo Džem pubas :))
  tai reiks kada šitą išbandyt. o paskutinį kartą draugė nusivedė į Kavinė Kultūra, labai patiko.
  šiaip pastebėjimas: po kokio pusmečio nebuvimo Laisvės alėjoj galiu pasakyt - oho, kiek visokio plaukio kepyklėlių!

  ReplyDelete
 8. oo štai kas čia įsikūrė.. kartą šuoliavau senamiečiu ir patraukė akis žvakučių mirgėjimas džinsų parduotuvėj, ogi pasirodo, nebe džinsai ten jau:))reiks grįžus būtinai apsilankyt:)

  ReplyDelete
 9. Dar neteko čia apsilankyti, bet vasarą pastebėjau, kad ypač populiari vieta. Reiks užsukti.

  Neseniai buvau priešais Yzzy įsikūrusiame Sambaryje, daugiau ir su foto mano bloge:

  http://maistodiletante.blogspot.com/2012/02/sambaris-dar-viena-nauja-vieta-arba.html

  ReplyDelete
 10. Gabrielė2/15/2012

  Shamrocke dar labai smagu, tik savaitgaliais sunku rasti vietos prisiglaust :)

  ReplyDelete