pasimaudyt

Sunday, January 13, 2013
S.Šaparnio taurė S.Šaparnio taurė S.Šaparnio taurė S.Šaparnio taurė S.Šaparnio taurė S.Šaparnio taurė S.Šaparnio taurė
(nuotraukos: S. Šaparnio taurei laimėti. Vilnius 2013)

Trumpai. Noriu tik pasakyti, kad pastaruoju metu vien girdžiu, kaip žmonės eina plaukti! Ar bent jau reiškia norą eiti plaukti. Visas FB mirga kvietimų prisijungti prie kompanijos, šale pietaujantys žmonės derina tvarkaraščius, pažįstami klausia apie kainas... Pati gražiausia muzika ausims! Eikit visi... plaukit, taškykitės, murkykitės, šlapkit ir ne po vieną, ne po du, o visu pulku.
Užskaitau tokią madą!
Ačiū Rūta!


4 comments:

 1. cha, mano vienas is new years resolution irgi yra užsirašyt į baseiną:) nu nes gi kaip smagu yra plaukt! tik kad už tokią kainą (Vilniaus Lazdynų baseine 25lt) kokybė galėtų būt čiut geresnė..

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tiek keli nuvargę Vilniaus baseinai, girdėjau, labai piknaudžiauja kainom, nes tiesiog, nėra iš ko rinktis... Kaune, žinau, ir vietos yra ir kainos nesikandžioja :)

   Delete
 2. Kokio gerumo baseinas su palme! O fotke su maniezu mane iskart i vaikyste grazino. Laksciau ir as diena is dienos :-)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Reda, dušuose nebuvau, bet vanduo geras, negilu, keturi takai... Kiek žinau tai pas juos nemažas srautas ir daug nėščių moterų lankosi, buvo sunku gauti porą valandų vien varžybom pravesti, ir tai sekmadienį!

   Delete