• about me
 • menu
 • categories
 • be ryšio  Aš kartais pagalvoju… ką aš veikdavau, kai nebūdavo interneto…? Būdavo tik televizorius ir kiemas. Paskui buvo mokykla ir treniruorės. Paskui internetas ir… vien tik internetas. Ir atisdūrėm kaime, kur ką nors nufotografavęs net negali nieko painstagramint! Lauki, kol grįši į mietsą ir tada jau krauni… Ir galvoju, ką tada veikti, kai nei įsičekini, nei pasitikrini, nei palaikini, nei komentuoji… Teta Zita pristatė prie laistytuvų, kepti blynus, tvarkyti žirnius. Taip tvarkėm, kad net tiesiai iš lovos su pižamom ir taip, kad net į veidrodį pamiršom pažiūrėt. Neveltui, visos metų prognozės visiem rekomenduoja kuo daugiau laiko praleisti gamtoje ir kuo artimiau su ja draugauti.  Tokios dienos pabaigoj, pasitenkinimo neatstoja net visi pasaulio like'ai!


  Aš kartais pagalvoju… ką aš veikdavau, kai nebūdavo interneto…? Būdavo tik televizorius ir kiemas. Paskui buvo mokykla ir treniruorės. Paskui internetas ir… vien tik internetas. Ir atisdūrėm kaime, kur ką nors nufotografavęs net negali nieko painstagramint! Lauki, kol grįši į mietsą ir tada jau krauni… Ir galvoju, ką tada veikti, kai nei įsičekini, nei pasitikrini, nei palaikini, nei komentuoji… Teta Zita pristatė prie laistytuvų, kepti blynus, tvarkyti žirnius. Taip tvarkėm, kad net tiesiai iš lovos su pižamom ir taip, kad net į veidrodį pamiršom pažiūrėt. Neveltui, visos metų prognozės visiem rekomenduoja kuo daugiau laiko praleisti gamtoje ir kuo artimiau su ja draugauti.  Tokios dienos pabaigoj, pasitenkinimo neatstoja net visi pasaulio like'ai!
  . Thursday, May 22, 2014 .

  1 comment

  1. Aww, kaip smagiai atrodo laiką leidai! Aš jau irgi laukiu, kol galėsiu pas mamą fazendoje apsilankyti ir padėti jai darže.

   ReplyDelete