Kieno darbas?

Tuesday, May 24, 2011
IMG_2358
IMG_2360
IMG_2369
IMG_2361
IMG_2363
IMG_2366
IMG_2364
IMG_2367

Net nežinau, kaip paaiškint situaciją. Vakar gavau siuntinį: labai labai gražią Graikiško stiliaus knygą, baklažanų receptą, atviruką su palinkėjimu - BE VARDO (išskyrus atgalinį adresą, kuris man nieko neprimena ir vardą su daugiskaitos galūne). Jaučiuosi, taip sakant, pasimetus. Jeigu tai kas nors iš skaitytojų, labai prašau prisipažinti... Jau išeikvojau beveik visus variantus...
O labai noriu pasakyti A Č I Ū ! ! !

9 comments:

 1. Bučiau ir aš ką nors nusiuntus, tik deja adreso nežinau :>

  ReplyDelete
 2. nuostabi knygelė :) priminė man, kaip labai norėčiau aplankyti Graikiją.

  ReplyDelete
 3. Tu gi siuntei i vilniu post'a :) pameni? :D
  Cia nuo manes tau :D
  Manogravida blog'o savininke :D

  maonu kad patiko :)

  ReplyDelete
 4. Žinokit, ToksVisoks ( na vardo nežinau, neturiu į ką kreiptis), jūsų dienoraštis tikrai geras. Man labai patinka. Paskaičiau gan didelę dalį Jūsų blog'o ir žaviuosi jumis! Labai įdomiai rašote, tikriausiai pati esate tikrai įdomus žmogus. :) Taip pat nuotraukos "mano stiliaus", na prikausto mane ir pavydėti baltu p0avydu pradedu, kad taip šauniai mokate fotografuoti ir turite gerą įrangą.. Sekmės Jums.:)
  Rūta

  ReplyDelete
 5. Viktorija P. Bet tai tai kad lygtai bandziau atsekti... turejau omeny, bet adresas kitas buvo!

  Ruta: labai aciu! Dziaugiuosi, kad kitiems patinka tai, kas man irgi patinka daryti :) As vis dar TU (Akvilina). Ne Jus :)

  ReplyDelete
 6. Kaip FAINA :)

  ReplyDelete
 7. Akvilina, seskines g. tai miesto adresas. o mes kaime gyvenam :) daznas pastas cia uzstringa :) naudoju ji dazniausiai. man labai malonu,kad tavepasiseke nudziugint. tavo "gerulis"vertas demesio,tikrai :)

  ReplyDelete