Namų sąlygom

Tuesday, June 14, 2011
IMG_2581
Stiklainiu instrukcija

IMG_2604
Scan10022
Scan10023

Kažkada seniai, kažkuriam bloge, apie kažkokias vestuves radau šitą idėją. Kadangi vestuvėmis man negresia, sugalvojau, kad tokios namūdinės žvakidės gražu bet kokiai vasaros progai.
Stiklainių pas mus netrūksta, lengvai besilankstančios vielos radau senukų sodo reikmenų skyriuje (~4-5lt), didesnių arbatinių žvakių taip pat turėjo senukai, o visa kita jau namų sąlygos. Labai lengvai ir greitai pagaminama.
Po mūsų šventės kaimynė Angelė sakė, kad pavėsinė labai gražiai atrodė :)

10 comments:

 1. Dėkui :} Būtinai reikės išbandyt :}

  ReplyDelete
 2. Labai graziai atrodo:)
  O nuo karscio stiklainiai neskyla? ( mano mamai iskilo toks klausimas)

  ReplyDelete
 3. :)) Neskyla. Bent jau man neskilo. Esu padarius kelis mazus stiklainius, i kuriuos tilpo tos mazos zvakutes, tai nuo ju stiklas buvo karstas, bet neskilo. Tos didesnes laiko labai liux! Zvakiu, be to aliuminio padekliuko nerizikavau det :) Visos atlaike apie 4 val.

  ReplyDelete
 4. šitą idėją mes su kambarioke buvom užmačiusios irgi kažkokiam bloge ir taip svaigom, prikaupėm stiklainių ir nebenusipirkom vielos, tai liko tie stiklainiai stovėti su žvakėm balkone, eh.

  ReplyDelete
 5. aš neseniai susigalvojau panašią idėją, tik vietoj stiklainių kaupiu skardines nuo kūkurūzų ar žirnelių ir jas prabadžiusi kabinsiu sode (: bet taviškiai atrodo geresnė mintis ;/

  ReplyDelete
 6. atrodo pasakiškai! puiki idėja:)

  ReplyDelete
 7. i am so very in love with your blog. will be following!

  ReplyDelete